Pesti barokk
Pesti barokk
vígjáték két felvonásban
Az előadás hossza: 2 óra 15 perc
Írta: Dés Mihály
Pesti barokk
vígjáték két felvonásban
Az előadás hossza: 2 óra 15 perc
Írta: Dés Mihály
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Tirsdag, 11. Juli 2017 21:00
Csányi Miklós kulturális menedzser új tájházat nyit meg Szabadszálláson, mely alkalomból sorsdöntő kérdésre kell választ adnia. Döntésének következtében kalandos utazásra indul lelkiismeretének útvesztőjében. Az útvesztő végén újabb választás elé kényszerül – hogy jól választ-e, avagy sem, döntsék el Önök!
Az előadás arról szól, milyen hazugságban élni, hazugságban leélni egy életet, és milyen, ha ezt a hatalmi elit különféle rétegeinek való megfelelés kényszeríti ránk. (Kovács Bálint)
A szabadságharc hőse, Baráznay Ignácz tisztázatlan halála után negyven évvel leánya, Amália egy különös transzcendens utazás alkalmával visszakerül 1848-ba
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.