Online Jegyvásárlás

Program


VICTOR HUGO: NYOMORULTAK
15

VICTOR HUGO: NYOMORULTAK

VICTOR HUGO: A NYOMORULTAK
dráma az irgalom fényében

"A bíró az igazságszolgáltatás nevében szól, a pap a könyörület nevében, ami magasabb rendű igazságszolgáltatás" (Victor Hugo)

 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2011. december 1. csütörtök, 18:00

Hatalmas ívű történet egy volt fegyenc testi-lelki nyomorúságáról, egy közönyös, ellenséges társadalommal vívott harcáról, emberi, erkölcsi felemelkedéséről. A gazdag képzelettel megfestett, lebilincselő kalandok háttere az 1800-as évek első fele a forradalmakkal vajúdó francia társadalom válságos korszaka. A finoman árnyalt hatalmas történelmi tablóban a darab a bűn és a bűnhődés, morál és társadalom nagy kérdéseit feszegeti és szenvedélyesen hirdeti a törvény betűinél is erősebb igazságot, és az ember javulásába vetett hitet.

Ajánlatunk


Szophoklész: Oidipusz király című drámája nyomán írta: Pintér Béla

Pintér Béla szürreális víziója a világról. Pontosabban annak csak egy szeletéről, az emberi kapcsolatokról.

A fogantatástól a születésig negyvenkét hét telik el. Ebben az időszakban játszódik darabunk. Hősünk azonban nem egy születendő gyermek vagy édesanyja, hanem egy szülész-nőgyógyász: Dr. Virágvári Imola.

Ajánló


zenedráma A Pintér Béla és Társulata valamint a Katona József Színház koprodukciója

Nem szeretve lenni, pokoli kín. Tekintete összeszűkül, fogát összeszorítja, keze ökölbe szorul. Ilyenkor a legveszélyesebb. Ő, akit kevésbé szeretnek.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!



Magyar (HU)English (United Kingdom)