Teljes napfogyatkozás
A darab története (akár mozifilmről is ismerős lehet) a francia szimbolizmus két nagy alakja, Arthur Rimbaud és Paul Verlaine kapcsolatának metszete.
A darab története (akár mozifilmről is ismerős lehet) a francia szimbolizmus két nagy alakja, Arthur Rimbaud és Paul Verlaine kapcsolatának metszete.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2016. február 8. hétfő, 19:00
„- Olyan boldogok lehetnénk mi ketten, ez a legkönnyebb dolog a világon, hát miért nem az? - Nekünk ez sose jött össze, és nem is fog, egyikünknek se.”
Hogy ez a párbeszéd egy férfi és egy nõ, vagy éppen két férfi között zajlik le, olyan mindegy. Hogy ez Verlaine és Rimbaud között hangzott-e el, olyan mindegy.
Emberek: éreznek, szeretnek hazudnak, becsapnak, szenvednek. Mint mi mindannyian.
16 éves kortól
Az előadás hossza: 150 perc egy szünettel
Az előadás arról szól, milyen hazugságban élni, hazugságban leélni egy életet, és milyen, ha ezt a hatalmi elit különféle rétegeinek való megfelelés kényszeríti ránk. (Kovács Bálint)
Csányi Miklós kulturális menedzser új tájházat nyit meg Szabadszálláson, mely alkalomból sorsdöntő kérdésre kell választ adnia. Döntésének következtében kalandos utazásra indul lelkiismeretének útvesztőjében. Az útvesztő végén újabb választás elé kényszerül – hogy jól választ-e, avagy sem, döntsék el Önök!
Pintér Béla szürreális víziója a világról. Pontosabban annak csak egy szeletéről, az emberi kapcsolatokról.
A szabadságharc hőse, Baráznay Ignácz tisztázatlan halála után negyven évvel leánya, Amália egy különös transzcendens utazás alkalmával visszakerül 1848-ba
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!