Orfeum
Mert nevetni minden bajunk ellenére is jó…És ahogy Kabos László énekelte…”akinek humora van, mindent tud, akinek nincs, az mindenre képes”
Mert nevetni minden bajunk ellenére is jó…És ahogy Kabos László énekelte…”akinek humora van, mindent tud, akinek nincs, az mindenre képes”
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2012. augusztus 29. szerda, 19:30
Csányi Miklós kulturális menedzser új tájházat nyit meg Szabadszálláson, mely alkalomból sorsdöntő kérdésre kell választ adnia. Döntésének következtében kalandos utazásra…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!