Online Jegyvásárlás

Program


Máraira hangolva

Máraira hangolva

Mesterek 2: Máraira hangolva - Szepes Mária és Faludy
Egy évszázad gondolatai, zenével

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2014. december 6. szombat, 18:00

"Mindig hallani kell egy hangot, amely egyszerre szól a világból és a költő lelkéből. Ezt a hangot kell visszaadni."

Három klasszikus mester - egymás kortársai voltak. Színházi estünkben véleményüket, gondolatviláguk hasonlóságát vagy éppen különbözőségét mutatjuk be.

Gondolatok a hazáról, vallásról, hitről, barátokról, művészetről, az élet igazi értékeiről. Eközben megszólalnak gitáron egy évszázad közismert dalai.

Szereposztás:

próza, ének: Perjés János
gitár, ének: Kutik Rezső

Rendező: Kozma Krisztina

Ajánlatunk


“Mert van a Stradivari és egy átlagos hegedű, A Stradivari Stradivari, a másik meg középszerű! És én hazudhatnék neked tovább, de nem teszem! Te nem középszerű vagy, hanem tehetségtelen.

A fogantatástól a születésig negyvenkét hét telik el. Ebben az időszakban játszódik darabunk. Hősünk azonban nem egy születendő gyermek vagy édesanyja, hanem egy szülész-nőgyógyász: Dr. Virágvári Imola.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!



Magyar (HU)English (United Kingdom)