Elmentek Notóriusok 30.2
A Notóriusok-sorozat következő darabja a Katona négy alapító tagját idézi fel régi interjúk és kritikák, illetve kollégák és családtagok visszaemlékezései segítségével.
A Notóriusok-sorozat következő darabja a Katona négy alapító tagját idézi fel régi interjúk és kritikák, illetve kollégák és családtagok visszaemlékezései segítségével.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2013. május 6. hétfő, 19:00
Elmentek Notóriusok 30.2
„Mikor hal meg egy színész? Akkor – ahogy Zsámbéki Gábor mondta temetési beszédében –, amikor az utolsó néző is meghal, aki őt még láthatta, vagy búvópatakként előkerül valamiféle kollektív emlékezetből… Én szomorúbban látom ezt. Amikor már nem bírt bejönni a színházba, hiába kérleltük. Akkor.”
Gelley Kornél, Ronyecz Mária, Vajda László, Horváth József
Fotó: Garamvári Gábor
Az előadás arról szól, milyen hazugságban élni, hazugságban leélni egy életet, és milyen, ha ezt a hatalmi elit különféle rétegeinek való megfelelés kényszeríti ránk. (Kovács Bálint)
Gyere el! Nem fogsz megváltozni, de lesz a darabban egy-két hozzád hasonló figura. Talán még azt is megtudod, hogy miért ANYÁM ORRA a címe!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!